Artikel van Robert Bransfield

Voor informatie die te maken heeft met Lyme-Borreliose en/of co-infecties in artikelen en linkjes. Zoals youtube-video’s, websites, medische artikelen, blogs, artikelen over lyme en politiek, verouderd lyme-nieuws, etc.
teike.vanbaden
Berichten: 23
Lid geworden op: Wo 26 Jul 2017, 19:32

Artikel van Robert Bransfield

Berichtdoor teike.vanbaden » Vr 24 Nov 2017, 11:10

Hallo allemaal,

Voor ik de diagnose Lyme kreeg had ik eerst last van vermoeidheid, depressie, spierpijn, paniekaanvallen en een scala aan vreemde, ook psychische klachten die niet het gevolg van mijn gedachtenwereld of emotionele wereld leken te zijn. Ik ben volledig hersteld van mijn 'psychische' klachten met infuus antibiotica. Dus zo psychisch waren ze dus achteraf gezien niet.

Ik vroeg daarom psychiater Robert Bransfield eens iets te schrijven over Lyme, infecties en somatische/psychosomatische/somatopsychische aandoeningen en de labeltjes die daar bij horen. Sterk artikel vind ik zelf. In het Engels.

http://lyme-basics.com/2017/11/23/robert-bransfield-lyme-disease-psychiatric-disorders/

Henriëtte
Berichten: 2418
Lid geworden op: Di 19 Mei 2015, 10:05

Re: Artikel van Robert Bransfield

Berichtdoor Henriëtte » Zo 26 Nov 2017, 18:31

ILADS president D. Cameron interviews Dr. Robert Bransfield

https://www.youtube.com/watch?v=S5Bx7Rbio2k

Henriëtte

Sproetje
Berichten: 3407
Lid geworden op: Di 28 Okt 2014, 20:33

Re: Artikel van Robert Bransfield

Berichtdoor Sproetje » Ma 27 Nov 2017, 16:25

Lyme en psychiatrie vind ik een moeilijk onderwerp


Terug naar “Artikelen en Linkjes”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast