Pagina 1 van 1

ntvg andere door teken overdraagbare infecties

Geplaatst: Ma 20 Mei 2019, 16:39
door Guizen
in 1990 was de stand van de wetenschap blijkbaar verder dan nu:

https://www.ntvg.nl/artikelen/nederland ... ledig#toc5

Beide Babesia-soorten komen in Nederland voor en worden overgebracht door I. ricinus. B. burgdorferi en B. microti worden vaak gelijktijdig bij knaagdieren gevonden


en

In Oost-Europa wordt door I. ricinus tularemie (Yersinia tularensis), tekenkoorts (R. conorii), Q-koorts (Coxiella burnetii) en de virusziekte Europese (‘Frühsommer’) tekemeningo-encefalitis overgebracht. De laatste wordt echter ook in Oostenrijk, Zwitserland en Zuid-Duitsland waargenomen, en gezien het feit dat de vector I. ricinus in Nederland veel voorkomt, dient men er rekening mee te houden dat deze infectieziekte Nederland kan bereiken.


Nu 30 jaar later zijn "wetenschappers" bezig met onderzoek of teken in NL ook andere infecties dan Lyme kunnen overbrengen (Pandora onderzoek).

Re: ntvg andere door teken overdraagbare infecties

Geplaatst: Do 23 Mei 2019, 13:07
door TheoA
Guizen schreef:in 1990 was de stand van de wetenschap blijkbaar verder dan nu.

Met de 'Lyme-wetenschappers' Hovius en Küllberg boert de wetenschap in Nederland alleen maar achteruit.
Ze laten hun studenten zaken onderzoeken die allang bekend zijn.
En het meest dwaze is, dat ze daar nog geld van het Ministerie van VWS voor krijgen ook.
Wanneer krijgen de initiatiefnemers van de Lymepetitie door dat ze volledig bedonderd zijn?

Re: ntvg andere door teken overdraagbare infecties

Geplaatst: Do 23 Mei 2019, 14:29
door Moon
Waarom zou het onderzoek eigenlijk de naam pandora dragen?
Enigzins sarcastisch bedoeld :evil:

Re: ntvg andere door teken overdraagbare infecties

Geplaatst: Do 23 Mei 2019, 23:01
door VerlorengezondheidM
Guizen schreef:in 1990 was de stand van de wetenschap blijkbaar verder dan nu:

In de jaren 90 was het ook al algemeen bekend dat de standaard Lyme bloedtesten onbetrouwbaar waren en dus nog steeds zijn.

Het gegeven dat oud minister VWS Schippers nog niet zo heel lang geleden pas officieel bekend had gemaakt dat de testen voor Lyme : 'verre van ideaal zijn' geeft aan dat Lyme, chronische Lyme en co-infecties totaal geen prioriteit geniet in politiek Den Haag.

Nog schokkender is dat bovenstaande als een 'nieuwe' ontdekking wordt gepresenteerd. :?

De huidige minister VWS Bruins is naar mijn idee geen haar beter dan oud-minister VWS Schippers.

Momenteel ben ik aan het onderzoeken in hoeverre de CBO-richtlijnen voor Lyme (al decennialang!) een vorm van doelbewuste medische oplichting en schending van de mensenrechten is.

Een beetje drukmaken om mensenrechten in het buitenland en het ZIKA virus en tegelijkertijd je eigen volk met chronische lyme en co infecties afschepen met een fooi als behandeling, erkenning en opsporing van de infecties.

Gezien de veelal ongeïnteresseerde reacties op mijn mails richting de politiek is het mij persoonlijk duidelijk geworden dat de Lyme en co-infecties doofpot van links tot rechts feilloos wordt geregisseerd.

Dat moet ook wel anders houd je dat geen 40 jaar vol zonder dat het publiekelijk ook maar enigszins opvalt. :idea:

Re: ntvg andere door teken overdraagbare infecties

Geplaatst: Vr 24 Mei 2019, 18:57
door Guizen
tja over de Q koorts (officieel 95 doden, waarschijnlijk daadwerkelijk veel meer) lijkt buiten de groep direct betrokkenen zich ook niemand echt druk te maken. kwestie van prioriteiten zeker...

Re: ntvg andere door teken overdraagbare infecties

Geplaatst: Za 25 Mei 2019, 12:07
door VerlorengezondheidM
Guizen schreef:tja over de Q koorts (officieel 95 doden, waarschijnlijk daadwerkelijk veel meer) lijkt buiten de groep direct betrokkenen zich ook niemand echt druk te maken. kwestie van prioriteiten zeker...


De medemenselijkheid en solidariteit zijn ver te zoeken in Nederland.

Het proces / De lijdensweg van de officiële erkenning van Q koorts spreekt boekdelen.

De tot nu toe bekende aantallen Lyme besmettingen overstijgen de tot nu toe bekende Q koorts besmettingen met rasse schreden, over de aanverwante co-infecties van Lyme maar niet te spreken.

Binnen enkele jaren de na de Q-koorts uitbraak was er een gevalideerde hoog gevoelige cellulaire Q-koorts test vrij beschikbaar en vrij toegankelijk in Nederland in tegenstelling tot voor Lyme (sinds 1975?)

Het bloed van Q koorts patiënten werd tijdens de uitbraak in sommige gevallen door huisartsen zelfs naar het buitenland gestuurd om te laten testen. :oops:

Bij (onontdekte! ) chronische Lyme en co-infecties heeft het ministerie VWS en de rest van de politiek weinig te winnen en veel te verliezen zo lijkt de houding.

Bij Q-koorts moest de veestapel uiteindelijk ook gered worden (= zwaarwegend financieel economisch belang), bij chronische Lyme speelt dat argument voor zover ik weet niet.