Uit onvrede, frustratie, wanhoop en hoop ergens achter aan lopen kan een helder en kritisch beeld en denkwijze vertroebelen. De aanwezigheid van een eventuele verborgen dubbele agenda kan worden gemist. Er is -onterecht- een soort 'helden' status ontstaan. Dat kan mensen verblinden en waarbij mensen niet tot vragen stellen over gaan om een duidelijk beeld te krijgen.
Het is niet altijd goud wat er blinkt!
Stellen aanhangers van de kandidaat bestuursleden met name bij de kandidaat voorzitter überhaupt vragen of vindt men alles wat er wordt gezegd vanzelfsprekend goed?
Eén van de plannen
het Lymefonds; Bron
https://www.facebook.com/fred.verdult/p ... 5359558944Dit Lymefonds zal onafhankelijk zijn, dus los komen te staan van de Lymevereniging. De Lymevereniging zal wel een lid (geen bestuurslid) van de vereniging voordragen als bestuurslid van het Lymefonds. Het Lymefonds gaat op een professionele manier fondsen werven voor:
* Het bevorderen van wetenschappelijk onderzoek met een open mind naar de ziekte van Lyme en co-infecties.
* Het bevorderen van vernieuwende projecten met betrekking tot de ziekte van Lyme en co-infecties, in het bijzonder op het gebied van preventie, diagnose, testen, zorg, behandeling en de lichamelijke en geestelijke gezondheid van mensen met Lyme.
* Het ondersteunen van initiatieven van de Lyme-community.
* Het financieel ondersteunen van de Lymevereniging.
* Het ondersteunen en/of organiseren van campagnes om de bewustwording over de ziekte van Lyme te bevorderen en publieksvoorlichting te geven over de ziekte van Lyme.
De haalbaarheid van het Lymefonds hebben wij getoetst door een uitgebreid gesprek met een expert op het gebied van fondsenwerving en hij vindt het plan kansrijk. Wij streven naar een jaarlijkse opbrengst voor het Lymefonds vanaf 2021 van minimaal € 1.000.000,00. In de jaren daarna zal dit bedrag duidelijk toenemen. Dit Lymefonds zal een wereld van verschil gaan betekenen voor Lymepatiënten. Net zoals bij andere fondsen gaan fondsenwerving en het stimuleren van bewustwording over de ziekte hand in hand.
De bedragen klinken goed en zijn bijna te mooi om waar te kunnen zijn. Het is mensen hoop geven c.q. een worst voorhouden. Wordt dit nader onderzocht en getoetst of neemt iedereen dat alles zo maar voor dé waarheid aan?
Wie gaat het Lymefonds sponseren? De connecties van Volle Maan; Bron
https://www.volle-maan.nl/ met de Farmacie als bijvoorbeeld Gilead; Bron
https://www.gilead.com/ of de connecties uit de bevriende HIV wereld?; Bron
http://the-power-of-love.webflow.io/ Sponsoren die de Lymevereniging
financieel gaan ondersteunen? Hoezo, is dat nodig? Partijen of sponsoren die de Lymevereniging financieel gaan ondersteunen met grote bedragen aan geld verwachten daar vaak iets voor terug. Daarmee kan de
onafhankelijkheid en de
zelfstandigheid van de Lymevereniging in het gedrang gaan komen.
De bevriende directeur van de HIV Vereniging; Bron
https://www.hivvereniging.nl/ en Bron
https://www.hellogorgeous.nl/2013/02/ni ... nederland/ is lid van de Lymevereniging geworden en is aanwezig op de ALV om zijn stem uit te brengen. Openbare bron

- Directeur Hiv Vereniging.png (40.82 KiB) 5711 keer bekeken
Zijn er meer bevriende mensen uit de HIV wereld gevraagd (geronseld) om lid te worden en te gaan stemmen? Is dat kies te noemen?
Het democratisch stemrecht dat leden hebben bij een Vereniging is misbruikt om daarmee te kunnen gaan winnen op de ALV. Wat is de waarde van een Vereniging als belangen en het ego van een persoon groter zijn dan de leden van de Vereniging? Het gekozen worden door het aanmoedigen van mensen om lid te worden en te machtigen is misbruik maken van het democratisch stemrecht.
Het opvallende citaat op FB van de kandidaat voorzitter laat zien dat hij ook steun krijgt vanuit zijn werkkring; P.B is directeur van de HIV Vereniging een vereniging die vaak zaken doet met Volle Maan.
En
wie is het lid van de Lymevereniging dat wordt voorgedragen als bestuurslid van het Lymefonds? een bevriende connectie van de kandidaat voorzitter en of van Volle Maan? of uit partijen als de Farmacie of uit de HIV wereld?
De format van de werkwijze bij HIV; 11e bijeenkomst Bron
https://www.poweroflove.amsterdam/ is over genomen voor de Ziekte van Lyme; Bron
https://www.sostrong.nl/ en dat heeft goed uitgepakt en heeft veel aanhangers opgeleverd. Liefdadigheid met een doel? Er valt -veel?- geld te verdienen aan de ziekte van Lyme en chronische Lyme.
Moet de Lyme wereld met de HIV wereld gaan samenwerken in de toekomst en is dat wenselijk?